Energetické obrázky

Ježíš Nazaretský - léčivý obraz vyzařování duchovního srdce

Vyzařující astrální zápis ve formě obrázku, o čemž se majitel může přesvědčit tak, že podrží asi 10 cm nad ním ruku. Ucítí-li teplo, vibrace, pocit brnění v dlaních, může obraz použít k jakékoliv léčbě. Tento léčivý obraz mi byl darován v roce 2000, kdy jsem jej nutně potřeboval, ve formě knihy Otevření Duchovního Oka . Přikládal jsem tento energetický, léčivý obraz vždy na celou noc . Je ovšem nezbytné uvědomit si prvotní duchovní příčiny našich onemocnění. Nyní tento dar předávám dále.

Podle víry Vaší - Staň se Vám.

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Ježíš Nazaretský - léčivý obraz schopnost zření

Vyzařující astrální zápis ve formě obrázku, o čemž se majitel může přesvědčit tak, že podrží asi 10 cm nad ním ruku. Ucítí-li teplo, vibrace, pocit brnění v dlaních může obraz použít k jakékoliv léčbě. Tento léčivý obraz mi byl darován v roce 2000, kdy jsem jej nutně potřeboval, ve formě knihy Otevření Duchovního Oka . Přikládal jsem tento energetický, léčivý obraz vždy na celou noc . Je ovšem nezbytné uvědomit si prvotní duchovní příčiny našich onemocnění. Nyní tento dar předávám dále. 

Podle víry Vaší - Staň se Vám.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Marie matka Ježíšova - vyzařující a léčivý obraz

Neschopnost početí - ochrana matky i duše dítěte v době těhotenství, ženské nemoci.

Vyzařující astrální zápis ve formě obrázku, o čemž se majitel může přesvědčit tak, že podrží asi 10 cm nad ním ruku. Ucítí-li teplo, vibrace, pocit brnění v dlaních může obraz použít k jakékoliv léčbě. Tento léčivý obraz mi byl darován v roce 2000, kdy jsem jej nutně potřeboval, ve formě knihy Otevření Duchovního Oka . Přikládal jsem tento energetický, léčivý obraz vždy na celou noc . Je ovšem nezbytné uvědomit si prvotní duchovní příčiny našich onemocnění.

Působí léčivě zejména na všechny ženské nemoci, neplodnost, těhotenské potíže, ochraňuje duši nenarozených před negativními vibračními vlivy okolí, léčí malé děti. Nyní tento dar předávám dále.

Podle víry Vaší - Staň se Vám.

 

 

 

 

Kontakt

Andělský salon u Františka Horní Zádvoří 218
Bořitov
679 21
775 976 110 fana.havlik@seznam.cz