Fotogalerie: Don Sergio Olomouc

Fotogalerie: Don Sergio Ostrava

Fotogalerie: Don Sergio Rožnov pod Radhoštěm

Fotogalerie: Don Sergio Pardubice

Fotogalerie: Don Sergio 2019

Tato fotogalerie je prázdná.

MAESTRO Don Sergio V ČESKU 2016

Něco málo o výše uvedených fotoalbech

Je mi nesmírnou ctí se tady a teď s Vámi podělit prostřednictvím výše uvedených fotoalb s neobyčejnou osobností, s nesmírně čistou, pokornou, láskyplnou a energeticky silnou bytostí, s peruánským Maestrem - Šamanem Donem Sergiem. Výše uvedená fotoalba jsou z léčebných meditací z Pardubic. Rožnova Pod Radhoštěm, Ostravy, Olomouce, Brna. V Brně byly rituály s Donem Sergiem jako v jediném městě dva dny po sobě, v prvním dnu se jednalo o léčebnou meditaci, ve druhém dnu následoval prastarý rituál hojnosti a otevření energetických center kosmické energii. Čistota a síla, která vyzařuje z Dona Sergia se jen těžko slovy vyjadřuje, musí se prožít. Bytí poblíž Dona Sergia, fyzický dotek, láskyplné objetí s Maestrem, je přenos energie, je to dar i poklad, který se v něm pro mě ukrýval. Tedy jistě že ne jen pro mne, ale pro všechny zúčastněné lidi, kteří si udělali čas a přijeli osobně souznít s Maestrem. Přijeli osobně vnímat i cítit přítomnost bytosti, která má v sobě světlo i lásku, pokoru i něhu. Jsem poctěn a nemám slov, snad jen neskonalé díky. Meditace s Maestrem a přenos kosmické energie, která skrze něj proudí do ležících - meditujících v sále, je dech beroucí a neopakovatelný zážitek. Dle mých zkušeností ze setkání i z  meditací s Maestrem se prožitky, vize i transformace naší osobnosti skrze kosmickou energii zintenzivňují tou měrou, jak jsme schopni či ochotni býti sami v přítomnosti Maestra. Vůbec nejde o to, že člověk toto nedokáže sám, že se nedokáže napojit sám na Univerzální kosmickou energii, jde jen o to, že pokud vás vede opravdový Mistr, v tomto případě Don Sergio úspěch i napojení se na Zdroj je zaručené a může nám jen pomoci v další transformaci, nebo může naopak pomoci tomu, komu se nedařilo doposud napojit se na Zdroj, nebo nám může pomoci být ještě lepším kanálem a přenašečem energie z toho Nejvyššího Zdroje. Nejde jen o přijímání energie, ale také o přijímání informací, či napojení se na bytosti světla.  
Moje maličkost si bere na setkání i meditace s Maestrem, vždy po částech, téměř všechny drobnější rituální předměty, které používám při práci s lidmi, nebo které jsou pro mne energeticky důležité, neb vše má živou formu, tudíž i energii. Dle názoru Dona Sergia - člověk, který se snaží být komukoli nápomocen, musí mít čistá energetická centra - víry - čakry. Musí být i žít v harmonii se sebou samým, s Matkou Zemí i s Vesmírem. Musí mít aktivované centrum uprostřed hrudi. Musí být volný jako Kondor, rychlý jako Kolibřík, moudrý jako Had a silný jako Puma. S názorem Maestra se plně ztotožňuji.
Teprve tehdy se člověk může niterně a hluboce napojit na mocné kosmické síly a být ještě intenzivnějším kanálem, teprve tehdy může býti člověk ještě více nápomocen.  Teprve tehdy skrze nás může proudit energie z Nejvyššího Zdroje.
Říká se, že učitel se vždy dostaví pokud je žák připraven. Moje maličkost se dozvěděla o návštěvě Dona Sergia 8.10.2016.
První léčebná meditace se konala v Praze 10.10.2016. Léčebná meditace v Pardubicích se konala 11.10.2016, které jsem již byl přímo účasten, stejně jako na mnoha dalších.

Níže přikládám pro Ty z Vás, které Don Sergio zaujal podrobnější informace.
Zdroj informací: https://www.petr-chobot.eu/cs/lecebna-meditace     viz. níže

Drazí přátelé, s radostí vám oznamujeme, že po čtyřech letech navštívil opět ČR velmi silný peruánský šaman Don Sergio.

Tento šaman tráví většinu svého času v obtížně dostupné oblasti And. Jeho cesta k nám má za současné situace v EU a na Zemi charakter významné energetické podpory. Jako nikdy dříve musíme být silní a zdraví.

Don Sergio mistrně ovládá přenos léčivé energie a skrze starobylé rituály je schopen zajistit jak jedinci, tak i vybranému území bezpečí, prosperitu a stabilitu. Don Sergio je nazýván v Andách Huampeq Kamayoq, což znamená "mocný léčitel".

Po jeho návštěvě před čtyřmi lety jsme obdrželi spoustu informací od lidí, jimž doslova vrátil zdraví. Někteří z nichž jsou přesvědčeni, že díky účasti na jeho mocných rituálech, se zcela zbavili smrtelných onemocnění. Byl zaregistrován např. i případ obnovení zcela rozpadlé oční rohovky a mnohé další jen těžko uvěřitelné léčebné výsledky. Ale nešlo jen o případy vyléčení. Donu Sergiovi posílali do And přes nás poděkování také lidé, kterým dle jejich slov jeho působení změnilo životy silně k lepšímu i jiným způsobem. Bylo mnoho těch, kteří po rituálech tohoto výjimečného šamana zažili skutečnou revoluci v ekonomické sféře svého života nebo v oblasti partnerských vztahů.

Andský šamanismus existuje už několik tisíc let. Jde o jeden z nejstarších (ne-li vůbec nejstarší) spirituální a léčebný systém na této planetě. Díky speciálnímu výcviku a osobním dispozicím se andští šamani dokáží napojit na mocné kosmické zdroje energie a jsou schopni toto napojení zprostředkovat i jiným. Fyzický svět vnímají tito šamani jako měnlivý a jen zdánlivě skutečný - velmi podobně jako naši kvantoví fyzici. Jsou si díky své praxi jisti tím, že vyléčit lze i "nevyléčitelné" nemoci a odstranit lze z lidského života doslova jakékoliv problémy. Skrze starobylé technologie používané v Andách lze z člověka odstranit jádro každé současné nemoci i zárodek každé budoucí nemoci. Ale také lze odsát z kohokoli zdroj jeho "životní smůly" - tedy zbavit člověka energetickou cestou jakýchkoli zdrojů jeho omezení.

Andský spirituální systém v sobě v podstatě obsahuje všechny nám známé spirituální systémy. Andští šamani běžně komunikují s Kristem, kterému říkají Bílý Kondor. Splynutí s nejhlubší podstatou Bytí, což je vytoužený cíl všech jogínů, hinduistů a buddhistů, je stav, který je těmto šamanům nejen snadno dostupný, ale také ho využívají ke své léčebné práci a k pozitivním zásahům do naší "virtuální" reality. Andští šamani jsou mistry práce s biopolem člověka, v němž rozpoznávají - stejně jako indičtí jogíni - významné energetické víry.

Vír uprostřed břicha úzce souvisí se společenskou a ekonomickou úspěšností člověka a je-li vyčištěn a naplněn světlem, život člověka se až neuvěřitelně změní k lepšímu. Vír v pánvi zase souvisí s naší vitalitou a partnerskými vztahy. Je-li pánev vyčištěna a šaman do ní soustředí božský oheň, člověk omládne, stává se mnohem výkonnějším a snadno si k sobě přitáhne toho nejvhodnějšího partnera. Vír v oblasti solaru je místem naší vůle a pokud je energeticky posílen, síla naší vůle se násobí. My potom daleko snadněji dosahujeme v životě svých cílů.

Don Sergio klade velký důraz na aktivaci víru uprostřed hrudi - díky ní získáváme neobyčejnou sílu měnit svět i dějiny a k tomu ještě mocnou osobní ochranu. Již na počátku roku 2012 varoval tento jasnovidný šaman před hrozbami, jimž dnes bohužel čelíme tváří v tvář. Dle andských šamanů - nositelů starobylé moudrosti - může každý z nás zcela proměnit stav svého těla i svůj život tak, jak sám chce. A společně můžeme také ochránit své území i celou planetu. Vyžaduje to pouze hlubokou koncentraci na náš cíl a napojení na nevyčerpatelné božské zdroje síly, skrývající se jak hluboko v nás, tak i za maskou tohoto zdánlivě pevného a "skutečného" světa.

Videozáznamy z jednotlivých meditací s Donem Sergiem můžete shlédnout zde.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Andělský salon AMAN - JANA DEUS Neustupov 122
Neustupov
257 85
...........................................................................
Horní Zádvoří 218
Bořitov
679 21
775 976 110 fana.havlik@seznam.cz