Karty procitnutí

Dovoluji si Vás tímto oslovit, nabídnout Vám touto cestou produkt, na kterém se i On podílel. 
Jedná se o karetní titul, který může pomoci lidem, sadu inspirativních karet s tématikou zaměřenou na duši, která je zdrojem života.

Uvnitř nás se skrývá naše Božství. On nám přislíbil, že se s námi v našem chrámu setká. Těchto 45 karet vás může zavést na klidná místa u vod, kde vás On na živu udržuje. Mohou vám pomoci probudit se, procitnout, mohou se stát vašim každodenním průvodcem, v rozvoji osobní svobody, štěstí, klidu, míru i lásky, protože neexistuje otázka, která by nemohla být zodpovězena z hlubin naší nejvnitřnější bytosti, pokud se správně vnitřně vyladíme.
Mohou vám dát vyrovnanost, aby jste přijali věci, které nemůžete změnit.
Odvahu změnit to, co změnit můžete, i moudrost, aby jste rozeznali jedno, od druhého,protože i On se podílel na stvoření těchto hovorů.

Tento balíček 45. karet je zaměřen na Božské Já uvnitř Vás samých, je zaměřen na vaši duši, na tu duši, která je zdrojem života, a pokud se dotkneme něčí duše - zbouráme hranice.
Duše je život - mysl je stavitel - fyzické (tělesné), je výsledkem.

V těchto kartách se ukrývá síla, ukrývá se v nich veliké moudro, ukrývá se v nich kouzlo žití - umění bytí. Ukrývá se v nich prastarý, ale naprosto funkční a prvotní zákon. Tím zákonem je "Univerzální" vesmírný zákon přitažlivosti. 
Ukrývá se v nich energie duší, těch duší, které se podíleli na stvoření tohoto dílka, ukrývá se v nich naše Božství, protože jsme všichni jedno, protože, pokud přijmeme odpovědnost za vše co se děje uvnitř i kolem nás, můžeme změnit celý svět.
Tento karetní titul může být mapou, návodem, impulsem, prvním krůčkem pro ty, kteří hledají, pro ty z vás, kteří hledají novou cestu, nový směr, nový začátek a neví jak začít. Stačí udělat první malý krůček - štěstí je cesta - nikoli cíl.

Každým dnem a každým okamžikem prožíváme své životy, které ubíhají podobně jako písek v přesýpacích hodinách.
Denně se mnozí z nás zamýšlejí nad smyslem svého konání, nad plynutím času, nad tím, co jsme učinili, co jsme prožili, s kým jsme se setkali, co nám právě dnešní den přinesl hezkého, proč se přihodilo právě to, či ono, proč se to stalo právě tak, a ne jinak? Stejně tak si často děláme zbytečné obavy z toho, co nás čeká v následujícím období, a klademe si otázky, které nás mohou svazovat a prohlubovat naši nerozhodnost, což někdy vede až ke skepsi a strachu z budoucnosti.
Každý náš čin, každá naše myšlenka a způsoby jakými nad tím vším přemýšlíme mají svá opodstatnění.
Karty Procitnutí - Hovory se Sebou Samým přesně vystihují to, s čím se v hloubi duše denně setkáváme a co nás nutí k zamyšlení. Tyto karty se snadno a rychle stanou Vaším každodenním společníkem, přítelem a rádcem. Karty jsou vytvořeny čistou duší s čistými úmysly a myšlenkami, jež vycházejí přímo ze srdce.
Každá z karet Vám přináší osobité moudro, poznání života z jiné stránky, možnost zamyšlení se. Ve chvíli, kdy držíte v ruce svoji vyvolenou kartu, začnete přemýšlet a uvažovat nad otázkou, či problémy, které Vám leží dlouho na srdci a se kterými si třeba lámete hlavu a nevíte, proč se děje právě takto.
Karty procitnutí Vám mohou a budou přinášet odpovědi na životní situace, které prožíváte, stejně tak Vám zodpoví otázky z minulosti a pomohou Vám najít cestu k budoucím konáním a rozhodnutím, neb ať se to může zdát neuvěřitelné, tak naprosto každý, kdo si vytáhnul z balíčku kartu, vždy upřímně potvrdil, že právě touto životní situací, nebo emocí prochází.


Prezentuji a nabízím Hovory se sebou samým - Karty procitnutí, jako důkaz vděčnosti i pokory.Je to forma mého poslání. Tyhle karty může mít člověk stále u sebe. Kdekoli a kdykoli vytáhne z balíčku kartu a přečte si ji, tak pochopí, že jemu samotnému Božství, prostřednictvím karty, poslalo poselství co právě prožívá ve svém životě.Kdykoli člověk prožívá emotivní stav či řeší nějakou životní situaci, ať je jakákoli, může si z balíčku karet vybrat libovolnou kartu. Ta mu předá vzkaz, poselství, které vždy ukáže směr cesty, pomůže naslouchat vašemu nejvnitřnějšímu hlasu, vašeho Božství. Zasáhne a osloví vás vyšší moc. 

Poté si možná uvědomíte, že jedině Vy sami, tvoříte svůj život, možná si uvědomíte, že jedině Vy tvoříte nejen svůj vnitřní svět, ale i ten okolo Vás. Potom se mohou začít dít ve vašem životě zázraky. 
Můžete nabýt klidu i míru v sobě samém, můžete nabýt vhledu, pokory i odpuštění, můžete nabýt zdraví, míru i lásky.

Protože láska, je jediné osvobození se od připoutání, protože když milujete, nedokážete myslet na nic jiného. Když milujete vše, nejste k ničemu připoutáni.

On nám vzkázal.: 
Dokud se zabýváš tím co si o tobě myslí druzí, nejsi svůj vlastní člověk.
Teprve až nebudeš potřebovat ničí souhlas, budeš sám sebou.
Pamatuj si, co jsem tě učil.:
Není tak důležité, jak dobře je poselství přijato, záleží spíš na tom, jak dobře je předáno.
Zapamatuj si tohle.:
Učíš to, co se musíš naučit.
Nemusíš být dokonalý, abys mohl mluvit o dokonalosti.
Nemusíš být mistr, abys mohl mluvit o mistrovství.
Nemusíš být na nejvyšším vývojovém stupni, abys mohl mluvit o nejvyšším vývojovém stupni.
Snaž se být upřímný, snaž se být opravdový.
Chceš li napravit všechny škody, které si myslíš, že jsi způsobil, dokaž to svým chováním.
Dělej co můžeš, a o víc se nestarej.
Pocit viny a strach jsou jediní nepřátelé člověka.
Pocit viny, tě nutí být tím, čím nejsi.

Věřte v sebe, jste láska, soucit i radost.
Jste světlo porozumění i něha.
Jste pokoj, klid i mír, jste čisté duše, jste Bohové.
On si přeje, aby jste si to uvědomovali.

Miluji tě, omlouvám se, prosím-odpusť mi, děkuji ti.
Klid a mír ve vás.
Klid a mír ve mně.

Cena sady karet je 386,- Kč včetně DPH.
Karty jsou k dispozici i ve slovenském jazyce. 

  

Fotogalerie: Karty procitnutí

Tato fotogalerie je prázdná.

Kontakt

Andělský salon AMAN - JANA DEUS Neustupov 122
Neustupov
257 85
...........................................................................
Horní Zádvoří 218
Bořitov
679 21
775 976 110 fana.havlik@seznam.cz