Do téhle rubriky budu postupně doplňovat témata, která mi přijdou...

Dříve, než se pustíte do čtení následujících podrubrik, je velice důležité prostudovat níže uvedené řádky.
Proč by to mělo být tak důležité ? Je to prosté. Začnete si uvědomovat podstatu mého vyjadřování, někteří z vás, přestanou rozlišovat podanou interpretaci slov či pocitů, protože vžy hovořím o jednom a tom samém. A tím je podstata našeho bytí, uvědomování si skutečnosti, že každou prožitou vteřinou utváříme sami sebe a úplně vše, jak uvnitř sebe sama, tak v našem okolí. A co je mnohem důležitější, že vše vytváříme. Je to prastaré učení - Umění bytí - Kouzlo žití, Umění splynout z podstatou sebe sama, umění ztotožnění se, s nejvyšším zákonem - přírodním zákonem - vesmírným zákonem - zákonem, energií přitzažlivosti, která ovšem vždy působí na zákon a přitažlivost protikladů. Proto je tak důležité, zamyslet se nad zbůsobem našeho bytí tady a teď.

Předem vám, ale povím něco o nás, lidských bytostech, o tom co víme o energii
Většina lidí chápe sama sebe jako konečné tělo, ale vy nejste konečné tělo. Nakonec i pod mikroskopem jste energetické pole, záplava vibrující energie.
Půjdete za kvantovým fyzikem a zeptáte se, co tvoří svět? A on vám odpoví energie - a co je to energie ?
No nedá se vytvořit ani, ani zničit, vždy byla, stále je. Vše co kdy existovalo stále existuje, nabývá formu,  má formu a zase z ní vychází.      Tak jo.        Jdete za teologem a zeptáte se, co stvořilo vesmír ?   A on řekne Bůh.   Dobře a co je Bůh ?
Vždy byl, stále je. Nedá se vytvořit, ani zničit. Vše co bylo, vždy bude, stále nabývá formu, má formu a zase z ní vychází.
Rozumíte ?    Je to ten samý popis, jen různá terminologie.
Tedy pokud si myslíte, že jste kus chodícího masa ???????????  hmmm
Jste duchovní bytosti, jste energetické pole, fungující v obrovském energetickém poli.

Novinky

13.08.2014 09:42
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.
13.08.2014 09:41
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

Kontakt

Andělský salon AMAN - JANA DEUS Neustupov 122
Neustupov
257 85
...........................................................................
Horní Zádvoří 218
Bořitov
679 21
775 976 110 fana.havlik@seznam.cz