Zdraví v otázkách a odpovědích č.2

Jitka

Dobrý den mám prý vertigo už to trvá rok mám šanci na uzdravení Děkuji za radu Jitka

Krásný den milá Jitko. Vaše onemocnění, které popisujete v jedné krátké větě, je velice obtížně léčitelné, má také celou řadu symptomů i příznaků a také záleží na tom, jak silná víra ve Vás přetrvává. Při každé úzdravě je nezbytné znát a především uvědomit si psychické a duchovní prožitky nás samotných.
Je nezbytné položit otázku sám sobě/sama sobě, jak vlastně žiji posledních několik let? Jak veliký díl lásky na pomyslných vahách převládá v mém bytí, kolik lásky dávám svým blízkým? Jak se snažím býti nápomocen Zemi a světu?

V důsledku omezené pohyblivosti trpíte strachem - a následná rezignace má vliv na mentální a duchovní očekávání těla.
Jedná se o neschopnost trávicích sil a žláz v játrech vytvářet potřebné tendence či energie, aby docházelo k regeneraci nervové energie. Uvnitř každého z nás se nacházejí elementy, umožňující řádnou funkci všech orgánů a obnovu těla. Celé tělo se obnoví během sedmi let. Jedná se tedy o relativně pomalý proces, vyžadující jistou rovnováhu v chemii tělesných sil těla. Avšak v každém těle musíme rovněž počítat s vlivem Duše.
Tato bytost stále válčí sama se sebou - avšak veškerá nenávist, zloba, zášť a smutek musí být eliminovány. Měla by si uvědomit kdo jí stvořil. Není to Pán?
Každá Duše, jež přizná že chybila a chce se polepšít, se může spolehnout na Jeho pomoc.
Druzí se Vám snaží pomoci - naslouchejte jim.
V organismu chybějí prvky jež by mu mohly být dodány prostřednictvím chloridu zlata, pomocí nízkých vibrací.

Proč se chcete vyléčit?   Abyste mohla uspokojovat svoje fyzické touhy?
Abyste se stala ještě větším sobcem?       Pak bude lepší když se danný stav nezmění a zůstane takový jaký je.
Dojde li ke změně postojů, cílů a záměrů a bude li se bytost podle toho chovat, může očekávat změnu k lepšímu.
Změníte li se výše naznačeným způsobem, postarejte se o to, aby se součástí Vaší léčby staly i MASÁŽE.
Říká Zdroj všem nemocným - skrze pana Cayce.

Téměř veškerá malátnost a otupělost může být způsobena poruchou pánve a střev.
Dle ruského vědce Mečnikova špatné vyměšování je příčinou mnoha onemocněním.

Poruchy rovnováhy také způsobují různé choroby možečku CNS,(chybný žebříček hodnot), nebo také mají původ v uchu (nemocnému druzí radí zprava, zleva, jenomže on je, alespoň podle jeho skutků bráno, neslyší)
nebo také v krční páteři (která ukazuje, že dotyčný/á, je při obhajování některých svých názorů a pohledů na život dosti tvrdohlavý)
Také je rovnovážné ústrojí skryto ve vnitřním uchu, v hlavě. Při poruchách rovnováhy drží klíč ke zdraví ve svých rukách chorý Chce-li se jedinec, jehož nejistá chůze, závratě a poruchy rovnováhy potkávají, vyléčit? pokud touží aby se s ním netočil svět? musí se sám trochu natočit a jinak na vše pohlížet

Povzbuzení činnosti celého ústrojí a zlepšení vylučování ve spojitosti s masážemi Vám začne ulevovat od potíží.

Omezte mléčné výrobky, kávu s mlékem, cukry, sladkosti, alkohol, maso zejména červené, bílé pečivo.
Žádná smažená jídla, jen dušená nebo vařená nebo pečená.
Jezte lehká jídla, rýži, těstoviny, rybí maso, zeleninu, ovoce, tmavé pečivo. čerstvé máslo, slaďte medem.
DŮLEŽITÉ – NIKDY NEJEZTE V ROZRUŠENÍ, Nejezte po osmé hodině večerní.
DŮLEŽITÉ – KAŽDÉ SOUSTO PROSLIŇTE MINIMÁLNĚ 80x , a až potom spolkněte, enzimy, které jsou obsaženy ve slinách nejsou v trávicím traktu a tudíž potrava zahnívá a tlí, místo aby byla strávena.
to samé platí o polykání velkých kusů potravy, nehledě na energetický výdej našeho organizmu – co se trávení týká.
DŮLEŽITÉ - Zjistěte si jak jste na tom se zásadami i kyselinami ve vašem organismu, (alkalické prostředí v těle) lakmusovými papírky – moč.
DŮLEŽITÉ - Najděte si energeticky čistého terapeuta/ku – a aplikujte pravidelně celotělovou masáž se zaměřením na Tračník, masáž břicha i hlavy  ,  masáž a osteopatické narovnání pánevní oblasti a také páteř.:
slepé střevo           -               Th10 - Th12
Vzestupný tračník -                Th12 - L1
sestupný tračník   -                 L1     - L2
Th - hrudní - dorzální páteř  ,  L - páteř bederní
Pravidelná masáš i akupresura ušních lalůčků Vám také uleví od nepříjemností.

3x denně reflexní masáž plosek nohou se zaměřením na látkovou výměnu, zejména na játra, žlučník, tračník.
Obklad s Ricinového Oleje, po dobu 3 dnů, zakončený olivovým olejem.
Teprve až potom 3 denní jablečná dieta.
Jedna kůra , očista prostřednictvím Zelených potravin, chlorella, ječmen.
Tinktura z Hořce žlutého,
Tinktura z Gotu-Kola současně s Tinkturou z Ašwagandy + také čaje (odvary z těchto bylin)
Čaj z Gingko Biloba

Jaterní čaj, žlučníkový čaj
Tělesná cvičení a spotrovní aktivity jsou naprostou nezbytností celistvosti.
Cviky - kroužení hlavou dle pana Cayce - 3x denně
DŮLEŽITÉ - Meditace - to jest potrava pro naši duši – hypofíza (lebka), břišní krajina i pánev - jsou na fyzické úrovni středy našich energetických center – neboli čaker. Tyto dokážeme stimulovat při masáži napojením se na neomezený Zdroj Kosmické energie, a též pochopitelně meditacemi.
Léčba je komplexní neb se skládáme z těla, mysli i duše.
Změna mentálních i duševních postojů, masáže atd., Vám budou pomáhat. Když však ztratíte trpělivost bude lepší, když se doporučeními přestanete řídit. Buďte vytrvalá a důsledná neb, jak již bylo uvedeno, rychlá změna k lepšímu není možná. Nepospíchejte, neboť tělo je život, celá bytost představuje růst. Léčivým silám dejte dostatek času. Co nyní chybí? To, co je sám život, což se síla, již nazýváte Bohem. Přijmete ji, nebo odmítnete? Rozhodnutí je na Vás.
Vše konzultujte s lékařem a věřte sama sobě.
Veškeré podrobnosti o alkalickém prostředí, čajích, ricinovém oleji, meditacích, masážích, cvicích od pana Cayce.. atd. naleznete na https://www.andelskysalon.cz
S pokorou i láskou František kmm
...........................................................................................................................................................................

Petra

Dobry den,narazila jsem ne uplne nahodou na vase stranky,ktere me velice zaujaly a proto bych se vas rada zeptala na vas nazor resp. poprosila o radu… Letos jsem podstoupila 4 laparoskopickou operaci pro endometriozu 4 ted uz i 3 stupne s odstranenim cysty na levem vajecniku vc. velkych srustu strev, delohy a vajecniku. Nadale jsem jiz prisla pred 2 lety o oba vejcovody. Uz jsem i po 5 umel.oplodneni a stale se nam nezadarilo ani miminko. Kvalita mych vajicek, manzelova spermii a nasledneho embrya je kvalitni. Ale nerozumim tomu proc se mi to deje. Endonetrioza se stale zhorsuje, ani gely proti srustum nezabrali a nikdo nevi proc tomu tak je a proc se zatim embryotransfer nikdy neuchytil.. Lekari jsou uzasni a snazi se mi pomoci. Dekohu jeste mam a vajecniky tez, ale uz to neni uplne jako u zdraveho cloveka. Od mala jsem si prosla ne uplne idealnim detstvim, doslo i k umrti meho otce v mych 17 letech a matka se o me i me sourozence prestala starat. Musela jsem se v 17 letech postavit na vlastni nohy, do toho chodit do skoly, pripravovat se na maturitu, bydlet v pronajmu a chodit na 3 brigady abych se uzivila..Jeste nez umrel muj otec, tak jsem si s matkou prestavala rozumnet atd atd.. Nadale mam poslednich 5 let tinitus chronicky ale tohle vse zacalo jakmile jsem skolabovala a prokzala se mi pri prvni operaci endometrioza..Ted za ty roky jsem spokojena. V praci se mi dari, delam i praci ktera me bavi a v manzelstvi jsem tez spokojena.. Mozna nechapu nebo spise jsem uplne neprisla na to, kde je problem uvnitr me a proc se mi toto vse deje, i kdyz se mam dobre na dnesni dobu. Mozna neco prehlizim nebo nevidim co mi telo rika?..Moc dekuji za odpoved.

Krásný den milá Petro, z vašeho dotazu je patrné, že jste si prošla dost těžkým obdobím, v dětství i dospívání především. Váš dotaz, Vaše prosba o radu či pomoc je upřímná, a je nezbytné aby člověk popsal svoje symptomy, příznaky, zdravotních obtíží minimálně tak jako Vy. Je nutné otevřít se, nechat předsudky stranou a napsat co jsem prožil/a za stresová i bolestivá období od dětství až po současnou dobu, neb dle těchto informací i když jsou důvěrné může býti člověku pomoženo, protože stresové dlouhodobé období má zhoubný dopad na naše tělo mysl srdce ducha duši i  zdraví. Pokud k tomu připočteme, nezdravý životní styl i stravovací návyky, málo či žádnou sportovní pohybovou aktivitu, hormonální léčbu, antibiotika ...atd máme založeno na problém.
Existovali a existují na naší planetě média, skrze které hovořil Nejvyšší Zdroj, nebo k nim promlová přímo. Tudíž jim diagnózu i postup léčení v podstatě i doslova předal, či předává.

Mým snem bylo podávat lidem informace, které povedou k jejich celistvosti, neb jen takto je člověk opravdu zdraví. Je nezbytné starat se stejnou měrou o tělo mysl i duši. Pokud na jaké-koli s výše uvedených jemnohmotných těl zapomeneme delší dobu, vždy to pocítíme na svém zdravotním stavu. Vždy jsem toužil býti kanálem, prostředníkem Jeho, toužil jsem aby skrze mne proudila Jeho univerzální energie - toužil jsem aby můj dotek rukou byl hojivý - léčivý, což se díky Němu začalo dít a každým dnem se tento dar umocňuje.

Milá Petro, není pochyb o tom, že drtivá většina populace je doslova zamořena virem Epsteina Barrové (EBV),tento vir není sám - jsou další utajené a tajemné viry  + tyto viry pokud v našem organismu sílí, mají vždy své komplice - E-coli, streptokok ...atd
EBV, je  nejzáhadnější ze všech záhadných onemocnění, a je nelidsky trpělivý. Pokud jsme nakaženi virem EBV čtvrtého stupně, projevují se u nás obtíže, a nemoci které jsou záhadné a lékařská komunita je nazývá jako neléčitelné, nebo velice těžce léčitelné s důrazem na částečnou stabilizaci stavu. 

Tyto informace předbíhají svou dobu o desítky let, stejně jako v letech 1910 - 1945, kdy Zdroj-Bůh , hovořil skrze pana Cayce.Věřím v pana Cayce i v Boha, který je i uvnitř mne samého a věřím že i právě proto mám tyto fascinující informace.Věda má v současné době spoustu přístrojů, které zjistí  přítomnost těžkých kovů v organismu, zvětšení orgánů a podobně. Ale to nejzákladnější věda doposud nezjistila a v tom jsme jako v době kamené neb vyvoj i finance jdou zatím jiným směrem. Věda nemá ani nejmenší tušení jak funduje bio-chemicko-elektrický metabolismus či procesy v našem těle a to vše v součinnosti s emočním i duchovním prožívání každého okamžiku. V těle totiž s každým emočním rozpoložením vznikají substance, které jsou bud slučitelné, nebo neslučitelné s našim zdravím.

Nemoci jako celiakie, crohnova choroba, RA, RS, fibromyalgie, hypotyreóza - onemocnění štítné žlázy, únavový syndrom, menstruační a premenstruační syndromy, kandidóza, diabetes typu 2, žloutenka C, lupus, pásový opar, migrény, deprese, Moniérova nemoc, Tinitus, chronické bolesti kloubů i zad,.....atd, atd, v podstatě existují a jsou vedené pod těmito názvy, ve skutečnosti si lékařský entablisment s těmito onemocněními vůbec neví rady i když se tváří že ano. Nic jako autoimunní onemocnění neexistuje, tělo je dokonalým obrazem Stvořitele a nenapadá samo sebe. Imunitní systém je jediný, který pracuje každou vteřinu za nás a za naše zdraví, nesoudí nás ani neposuzuje, oddaně nám slouží i pomáhá.

EBV má celou řadu spouštěčů, u někoho může být v klidném stádiu v orgánech celý život, u někoho, kdo prožívá stresová období, tím pádem nadledvinky produkují enormní množství hormonů, které EBV miluje, pokud jsme zanešeni těžkými kovy rtuť, olovo, nikl, hliník atd. je potravou pro EBV a posiluje tento vir i jeho komplice, rtuť je pro náš organismus nesmírně škodlivý již v mikroskopických dávkách, okem nedititelným, musíme vědět jak a čím se těžkých kovů můžeme zbavit, nevhodné stravovací návyky, přijímání nevodných sladidel i nápojů, které zatěžují trávicí systém potažmo imunitní systém, příjem rafinovaného cukru a výrobků z něj, bílé mouky a výrobků z ní, vajec, mléčných výrobků, umělých sladitel, smažených pokrmů, řerveného masa, výrobků z kukuřice která je dnes GMO, zmrzlin.....atd prodělaná hormonální léčba, zatěžující a oslabující imunitu a posilující viry, léčba antobiotiky, které zniční prospěšnou střevní mikroflóru  na mnimálně rok , nadměrné rentgenové záření, pesticidy, herbicidy, dioxiny.....atd, tak za těchto okolností vir sílí a vyčká na nejpříhodnější dobu kdy je v našem těle nejvíce stresových hormonů a po té, za pomoci neurotoxinu (jed), který produkuje a vylučuje, vyrazí k migraci a cestě našim organismem. Konečnou stanicí EBV je CNS. Tam se usídlí natrvalo a vznikají výše uvedené zdravotní obtíže. Tím že jste napsala že máte chronicky tinitus, je velice pravděpodobné že máte EBV ve čtvrtém stádiu nákazy.
Indicií i vodítkem zdali máme nebo nemáme EBV v těle je skutečnost, jestli jste někdy prodělala mononukleózu. Pokud jste  Vy nebo váš partner prodělali mononukleózu , apelujte na lékaře nechť vám odebere vzorek krve a udělá rozbor na přítomnost protilátek, proti EBV. Tak budete mít 100%, jistotu, že ve Vás vir je. Budete si již jistá, a budete vědět jak se vaše zdravotní problémy jmenují a budete vědět jak se s virem vypořádat. 
Pamatujte však na to, že lékařské přístroje a rozbory dokáží detekovat jen jeden typ EBV- kterému lékařská komunita dala přílepek - mononukleóza,
Je také nezbytné zmínit se o faktu, že když se z rozboru krve neprokáže přítomnost protilátek proti EBV, zdaleka to neznamená, že nejsme tímto virem nakaženi, neb EBV je přenosný za jistých okolností pouhým polibkem, tělesnými slinami, pohlavním stykem.
Během duhého stádia si EBV shání a hledá dlouhodobé sídlo, většinou játra nebo slezinu. EBV má tyhle orgány velice rád, protože se v nich hromadí těžké kovy, rtuť, dioxiny a spousta dalších toxických látek. V takovém prostředí vir začne sílit
Dalším tajemstvím EBV je jeho nejlepší přítel, bakterie -- Streptococcus --. Tehdy se tělo potýká nejen s virem, ale zároveň s bakterií, která ještě víc zaměstnává imunitní systém a způsobuje celou řadu vlastních příznaků. 

Je prvořadým -- spolufaktorem --, viru Epsteina - Barrové.
Během druhého stadia nákazy EBV se množí i streptokok a infikuje hrdlo, vedlejší nosní dutiny, nos, či dutinu ústní. Může však dojít k rozsevu a infekcí močových cest, pochvy, ledvin či močového měchýře, tedy k cystitidě.
 
EBV je asi 60 druhů. Dle agresivity -- asi 6 skupin a v každé z nich je zhruba deset typů. 

Dle mého názoru, EBV má přímou spojitost s vaším problémem ohledně ženských záležitostí - endonetriózou, cystou i problémem s početím . Musíte mohutně pročistit tělo, vybranými potravinami, bylinami a potravními doplňky, dále bude nezbytností aplikovat masáže a meditace. Musíte vědět kdy přesně máte jakou potravinu jíst a s jakým časovým odstupem, jaké nápoje i šťavy pít a v kterou denní dobu...... atd. 
Dále může mít váš problém úzký vztah s propustností amoniaku ve střevním systému (o propustnosti amoniaku se toho v současné době moc neví, nebo se neví vůbec nic, vůbec se nejedná o propustnost střev jako takovou o které se dnes hovoří) - EBV, v tomto stádiu nikdy není sám. -- viz výše - streptokok.

Mohu Vám říci toto. V současné domě ke mne chodí dáma, která měla velice závažné potíže s početím i udržením plodu. Vše se v současné době vyvíjí dle Boží vůle, vše se vyvíjí skvěle. Více z etických důvodů nemohu prozradit.

Na tomto místě je třeba zdůraznit tohle. Nesmíte se ze svého onemocnění vinit. Nemoc není nic, co byste potřebovala okázale manifestovat nebo co jste si přivolala. Není to Vaší vinou ani chybou. Rozhodně si nezasloužíte býti nemocná. Rozhodně si nezasloužíte nemít dítě, pokud po něm toužíte z potazu, přivést na svět čistou duši, která bude nápomocna světu a Vy ji v tom budete příkladem a vzorem.

Bůh Vám dal právo uzdravit se. Bůh Vám žehnej.
František kmm
............................................................................................................................................................................

 

 

Kontakt

Andělský salon AMAN - JANA DEUS Neustupov 122
Neustupov
257 85
...........................................................................
Horní Zádvoří 218
Bořitov
679 21
775 976 110 fana.havlik@seznam.cz